Warsztaty: kobieta w swojej mocy

Mocy nabierzesz na Kaszubach, w ekologicznej agroturystyce

To warsztat dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą, działać w zgodzie z intuicją
oraz odczuwać szczęście i spełnienie.

Czy masz tak, że:

Wypalenie w relacji…

Czujesz wypalenie w relacji – budzisz się koło partnera, którego kiedyś kochałaś i miałaś z nim intymność, a teraz jest on dla Ciebie obcą osobą, czujesz do niego niechęć lub wstręt. Nie chcesz już z nim być, wkurza cię, ale nie wiesz jak zmienić swoje życie, bo łączą was dzieci, kredyty czy przysięgi.

Wypalenie zawodowe…

Czujesz wypalenie zawodowe – gdy masz iść do pracy to Cię mdli lub chcesz uciec, ale tkwisz tam bo masz pozorne poczucie bezpieczeństwa lub prestiż społeczny; a może zrobiłaś karierę, masz duży majątek realizując plan Twoich rodziców i teraz czujesz się nieszczęśliwa, bo zawsze chciałaś robić coś innego, odzywa się głos duszy czy intuicji, który mówi że pisane jest Ci coś innego.

Poczucie niezrozumienia…

Czujesz dyskomfort w relacjach z dziećmi, z rodziną i ze znajomymi –  ranią Cię słowa i zachowanie bliskich, wybuchasz emocjonalnie lub zamykasz się w sobie, a narzekanie znajomych, komentarze rodziców czy rodzeństwa wysysają z Ciebie energię. Na spotkaniach tłumisz swoje zdanie, bo czujesz że nikt Cię nie zrozumie i nie wesprze.

Osłabienie zdrowia…

Sypie się Twoje zdrowie, byłaś silna wiele lat i jakoś radziłaś sobie ze swoimi dolegliwościami, ale teraz już masz dość, chcesz skutecznie pozbyć się objawów.

Brak partnera i dziecka…

Jesteś singielką i zbliżasz się do czterdziestki, za Tobą wiele nieudanych relacji, a Twoje pragnienia bycia w spełnionej relacji i macierzyństwa wciąż są nie spełnione. Bardzo Cię to stresuje, żyjesz pod presją czasu i rodziny.

Odkładanie życia na potem…

Często powtarzasz, że Twoje życie jest bez sensu i uciekasz w sport, pracę czy używki wciąż odkładając rozwiązanie swoich problemów – nie wiesz od czego zacząć ani co Tobie sprawia radość, wstydzisz się swoich marzeń czy pragnień.

też miałam dużo lęków i blokad

Ja też kiedyś byłam w podobnych sytuacjach

I choć miałam dużo lęków i blokad to zmieniłam swoje życie osobiste i zawodowe.

Aktualnie cieszę się doskonałym zdrowiem, odeszłam z etatu, spełniam się w swoim biznesie i jestem w karmiącej, pełnej bliskości relacji partnerskiej.  Przezwyciężyłam ograniczenia i teraz

Tobie pomogę skutecznie wyjść z Twojego kryzysu.

To warsztat dla kobiet które…

…przechodzących kryzys przebudzenia, pragnących poczuć swoją moc i sprawczość, podnieść satysfakcję w swoich relacjach, czuć bardziej siebie i mieć odwagę i siłę by dokonać w życiu niezbędnych zmian na lepsze.

Pomogę Ci odebrać Twoją energię z przeszłości, od rodziców, od partnerów czy znajomych, którzy Cię oceniali czy blokowali w inny sposób. Zaczniesz w końcu decydować o sobie.

Dołącz jeśli jesteś gotowa na zmianę tu i teraz
i tej zmiany potrzebujesz.

Poznasz kobiety w podobnym punkcie życia

Głębokie procesy z podświadomością…

Wyjątkową wartością warsztatu będą procesy z podświadomością oraz ustawienia emocjonalne ale również dużo różnorodnych zajęć z ciałem, od treningu z matą, po taniec intuicyjny.

Dla kogo… zapraszam Cię, jeśli:

 

 • przeżywasz kryzys w pracy, relacjach partnerskich, z dziećmi czy ze znajomymi i dalej już sama nie pójdziesz bo trudno jest Ci dokonać zmian, których bardzo pragniesz i potrzebujesz
 • od jakiegoś czasu jesteś w rozwoju i pewnie byłaś już na innych warsztatach lub odbyłaś kursy online, ale Twoja zmiana jeszcze się nie dopełniła
 • pragniesz ocieplić swoje relacje i czuć bliskość, zaufanie, połączenie
 • chcesz czuć się wystarczająca, akceptowana i ważna
 • chcesz uwolnić się od objawów, chronicznych bólów
 • jesteś gotowa zmienić swoje życie, ale nie wiesz jak
 • pragniesz poznać i obcować z innymi kobietami o podobnej świadomości

Możesz zostać w tym miejscu gdzie jesteś…

 

…jeśli nie jesteś gotowa na zamianę…

ale jeśli czujesz, że

dłużej już nie dasz rady tak żyć!
…to zapraszam na ten warsztat,
aby pomóc Ci odzyskać moc i poprowadzić Cię do zmiany.

Przykładowy dzień warsztatowy zawiera:

🙌 lekcja pilates/joga

🙌 taniec intuicyjny

🙌 sesje światła

🙌 medytacje prowadzone/świadome sny

🙌 sesje oddechowe, uwalnianie emocji

🙌 procesy z podświadomością/kręgi/ćwiczenia w grupie/w parach

🙌 czas w naturze, spacery, woda, las, ognisko, śpiewy

🙌 wegetariańskie i ekologiczne posiłki 3x dziennie

Co zyskasz…

dużo pięknej energii, transformację i wsparcie

ciekawe i inspirujące znajomości

przełamiesz wstyd, strach

zrozumiesz podłoże swoich problemów i informacje z ciała

uzdrowisz poczucie winy

wejdziesz w wyższe wibracje

usłyszysz głos swojej duszy

zaczniesz być bardziej spójna, zintegrowana i pewna siebie

ocieplą się Twoje relacje ze sobą i ze światem

Monika l. 39

Niesamowite efekty, odblokowało się u mnie

Bardzo polecam współpracę z Agnieszką Burdykiewicz, ponieważ realnie i skutecznie mi pomogła. Czułam się bezpiecznie i mogłam jej w pełni zaufać. To było niesamowite doświadczenie i niesamowite efekty, odblokowało się u mnie wiele kwestii w pracy, finansach, relacjach i zdrowiu. Przyszły do mnie m.in pieniądze, których nie mogłam odzyskać od 2 lat. Zaczęłam się zdrowiej odżywiać i przestałam pić alkohol. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko, a torba „”Dobra Wibracja”” towarzyszy mi prawie każdego dnia.

Renata l. 55

Dostałam wskazówki, które były mi bardzo potrzebne

Podczas warsztatów dostałam wskazówki, które były mi bardzo potrzebne, czuję, że przyjechałam ciężka, a wyjeżdżam lekka. Czułam wewnętrzną potrzebę takiego spotkania.

Renata l. 43

Poczułam ogromna ulgę

Bardzo gorąco polecam warsztaty z Agnieszką. Jest niesamowita atmosfera, medytacje prowadzone przez Agnieszkę odblokowują emocje, z którymi wydawało się, że już poradziłam sobie, a one drzemią w człowieku nie odpuszczone, nie wybaczone. Dzięki warsztatom poczułam ogromną ulgę i spokój.

Kasia l. 40

Wyjątkowa całość

Atmosfera niesamowita, głównie dzięki prowadzącej. Podobało mi się wszystko, każdy element składał się na wyjątkową całość.

Jola l. 48

Wspaniali ludzie

Cudowna atmosfera, wspaniali ludzie i bardzo dbająca prowadząca.

Magdalena l. 48

Bezpieczna przestrzeń na otworzenie się

Warsztaty oceniam bardzo pozytywnie. Dni wypełnione od rana do wieczora. Spotkałam wiele różnych i wyjątkowych ludzi. Podobało mi się że była to bezpieczna przestrzeń na otworzenie się i bycie sobą. Bardzo miła wspierająca atmosfera.

Lidka l. 35

Czułam się zaopiekowania i wysłuchana

Był to dla mnie wartościowy czas, spędzony w gronie osób o podobnych problemach. Wszystko działo się intuicyjnie, czułam się zaopiekowania i wysłuchana, niczego mi nie brakowało.

 

O mnie

Nazywam się Agnieszka Burdykiewicz, jestem terapeutką holistyczną, wspieram ludzi przechodzących różne życiowe kryzysy by mogli czuć więcej satysfakcji ze zdrowia, pracy czy relacji. Pracuję z podświadomości, energią, ciałem i emocjami. Zapraszam na holistyczną terapię 1:1 stanowiącą dopełnienie zmiany w związku z Twoim kryzysem, gdzie rezultatem jest moc do zmiany życia na takie jakiego pragniesz.

KUP TUTAJ

Udział w warsztatach
„Kobieta w swojej mocy”

6-9 czerwca 2024r.
piątek – sobota – niedziela
na Kaszubach, w ekologicznej agroturystyce

Udział w 3 dniowych warsztatach
„Kobieta w swojej mocy”
6-9 czerwca 2024r.

 • udział w warsztatach
 • pobyt z wyżywieniem

płacę za warsztat, za pobyt później

1200 zł

KUP TERAZ

Udział w 3 dniowych warsztatach
„Kobieta w swojej mocy”
6-9 czerwca 2024r. 

 • udział w warsztatach
 • pobyt z wyżywieniem

cena teraz, płacę teraz za całość

2000 zł

KUP TERAZ

Najczęściej zadawane pytania:

Warsztat odbywa się w Mykowej Górze na Kaszubach, w ekologicznej agroturystyce. Adres: ul. Na Koszowatkę 17, 83-311 Ostrzyce Pomorskie

Matę do ćwiczeń

NIE, ale zapewnione są 1 osobowe łóżka