Pokazuję jak prowadzić z klientem
terapię łącząc
różne metody:

 • coaching z radykalnym wybaczaniem,
 • masaż ciała z procesami kwantowymi,
 • terapię traumy ze zmianą przekonań,
 • hipnozę z ustawieniami
 • jogę z uwalnianiem emocji

Podchodź holistycznie,
by terapia była skuteczna

 

Odbierz Bezpłatne Wideo:

„5 kroków, które pomogą Ci przekroczyć sufit
w Twoim biznesie holistycznym”

Tutaj odbierz wideo

Holistycznie to skutecznie, łączymy tutaj metody, wychodzimy poza schematy, uczymy się od siebie, oczyszczamy siebie z podświadomych blokad i rozświetlamy swój cień, aby jeszcze lepiej pomagać naszym klientom.

Pozwól sobie na wolność od etatu i pracy w określonych godzinach…. rozwijaj swój holistyczny biznes by żyć z tego kim jesteś, w lekkości i wolności.

Komu pomagam?

Zapraszam coachki, terapeutki, trenerki, kreatorki i konsultantki, uzdrawiaczki pragnące pracować holistycznie i rozwijać swój
biznes z pasji.

Pracuj holistycznie i dawaj klientom większą wartość, pomagaj im rozwiązywać wielkie problemy i zacznij więcej zarabiać.

Czuję, że jest mi lżej w życiu na co dzień

Brałam udział w programie „Czuję swoją wartość”. To krótka, ale bardzo intensywna terapia, dzięki której dostrzegłam swoje największe nie wspierające przekonania, które mnie trzymały i przetransformowałam na bardziej wspierające. Dzięki temu poprawiłam relacje z samą sobą i innymi. Czuję, że jest mi lżej w życiu na co dzień i nie potrzebuje sięgać po zagłuszacze i używki. Bardziej jestem świadoma tego jakie mam zalety i talenty oraz w jakim kierunku chcę pójść w życiu. Zauważyłam, że otrzymałam od życia lekcje, które nauczyły mnie czuć się ważną i być ważną dla samej siebie.

Karolina, 33 lata

To co doświadczyłam nie da się opisać słowami

Zaczęłam patrzeć dobrze na siebie, na to co mnie spotkało w życiu i co myślę o ludziach. Poczułam się lekko, pozwalam sobie na robienie błędów, nauczyłam się wyciągać pozytywne, konstruktywne wnioski. Pozwoliłam sobie na płynięcie w życiu. Zrozumiałam, że w życiu nie chodzi o cel aby dążyć do niego po tak zwanych trupach, krzywdząc innych. Chodzi o MNIE a życie to mój cel. Dobrze myśleć, dobrze mówić, dobrze robić, po prostu żyć dobrze. Agnieszka pomogła mi wrócić do dzieciństwa i skontaktować się z moim rodem i go uzdrowić. A miała co uzdrawiać:) Naładowała moje baterie dobrą wibracją. To co doświadczyłam nie da się opisać słowami. Mogę szczerze polecić współpracę z Agnieszką wszystkim którzy są gotowi żyć w zgodzie ze sobą.

Magdalena, 41 lat

W czym i kogo wspieram?

 • Chcesz prowadzić własny biznes terapeutyczny, coachingowy czy uzdrawiania
 • Chcesz zmienić życie zawodowe, zaczynasz działać w branży rozwoju świadomości, rozwoju osobistego, duchowości, trzymasz jednak kilka srok za ogon i boisz się zmian
 • Chcesz prowadzić biznes z intuicji, z serca, z duszy i na tym zarabiać
 • Masz podświadome blokady: lęki, obawy, wstyd przed oceną bliskich w związku ze zmianami w życiu
 • Chcesz z lekkością zacząć zarabiać 5 i 6 cyfrowe kwoty na swojej pasji
 • Zwolnili Cię z pracy i pragniesz w końcu robić to do czego jesteś stworzona
 • Chcesz odejść z etatu i cieszyć się większą wolnością
 • Prowadzisz już swój biznes, ale sięgnęłaś sufitu w zarabianiu
 • Masz niezwykłe talenty i zdolności ale boisz się i/lub wstydzisz
 • Brak Ci zdrowego poziomu poczucia własnej wartości i pewności siebie

Holistyczny biznes z czucia i z pasji

 • Zgodnie z misją duszy, jest inny niż tradycyjny biznes wyuczony na studiach czy doświadczony w korporacjach czy rodzinnych firmach. 

  Tu nie chodzi o to, aby zarabiać na czymś „co idzie” lub „co jest modne” tylko na tym, co płynie z serca, z Twoich naturalnych zdolności, talentów czy predyspozycji i przychodzi Ci to z lekkością. Ponadto duchowy biznes kieruje się pomaganiem innym w ich rozwijaniu świadomości, zdrowieniu, rozwiązywaniu życiowych problemów aby na świecie było więcej zdrowia, więcej miłości, więcej spokoju, harmonii i szczęścia. 

  Zostań terapeutą holistycznym, spełniaj się i rób to co kochasz – zapisy w formularzu.

biznes duchowy ciało umysł duch hoilistyczna terapia uzdrawianie teraputka holistyczna akademia cudów - Agnieszka Burdykiewicz

zacznij tutaj

2,100.00 / miesiąc przez 3 miesiące oraz 500.00 opłata rejestracyjna płatna teraz
818.00 / miesiąc przez 6 miesięcy
-100%
Original price was: 47.00zł.Current price is: 0.00zł.