Co klienci mówią po spotkaniach ze mną i moich warsztatach

Jak do mnie trafiłaś i z jakimi problemami?

„Zobaczyłam Twoje nagranie i WOŁAŁO MNIE. Bardzo to ze mną rezonowało. Przyszła gotowość, nie wiedziałam co mnie czeka.
Pokierowałaś mnie i wiedziałaś czego mi trzeba. Chciałam się dowiedzieć dlaczego mi się w relacjach nie udawało. Teraz dużo lżej miesiączkę przechodzę i zmniejszyły się duszności astmy. Zmniejszyła się wada astygmatyzmu wzroku. Więcej jest we mnie energii i chęci do życia, mniej apatii.”

Co zmieniło się
w relacjach?

„Bardzo dużo zmian odczuwam i zauważam. Jest więcej szacunku wzajemnego w relacjach jakichkolwiek. Poprawa komunikacji w pracy.  Poprawa relacji z siostrą, która wyciągnęła do mnie dłoń. Z Mamą super. Jest INACZEJ. Nie ma wtrącania się. Nie ma takich burzliwych relacji jak kiedyś. Poczułam ocieplenie relacji z Tatą. Byłam w kropce z byłym partnerem. Teraz zadziało się tak, że fajnie i lekko ze sobą rozmawiamy i spotykamy się. W dużej mierze odpuściłam silne pragnienie bycia z mężczyzną, teraz jest mi dobrze także z samą sobą. I teraz jest to wypośrodkowane.”

W energii żeńskiej
czy Zosia Samosia?

„Moje granice się poszerzyły, powiększyły, więcej moge dać innym. Kiedyś byłam taka zaciśnięta i reagowałam bardzo emocjonalnie a teraz mam większy luz w sobie i przestrzeń. Teraz bardziej idę na kompromis – człowiek może do mojego życia przyjść – daje mu przestrzeń.  Nie chcę być już taka samodzielena i niezależna, pozwalam temu mężczyźnie przyjść – nie chcę już udowadniać za wszelką cenę swojej racji – odpuszczam sobie rolę bycia silną, daję przestrzeń mężczyźnie.”

Odkrywanie przekonań,
komu polecasz program?

Udało mi się wydobyć przekonania z obszaru nieświadomości – one były trudne i bolesne (ta prawda była bolesna) ale jak już ujrzały światło dzienne to był to gotowy materiał do pracy własnej. Fajnie, że wyszły te przekonania, bo one blokowały mnie aby pójść dalej.  Tyle tych kursów czy warsztatów czy terapii a w przekonaniach była blokada i ta praca z przekonaniami mi pomogła.   Współpracę polecam osobom, którę już pracują ze świadomością. Polecam wszystkim bo warto ale musi być ta gotowość, że chce się zintegrować tych rodziców w sobie.

Jak oswoić lęk
i patrzeć w oczy?

„Miałam wieloleteni problem z patrzeniem ludziom w oczy i bardzo mi to przeszkadzało. Teraz to trenuję i jest mi łatwiej.” WPŁYW PRAGRAMU NA ŻYCIE: „relacje sa lżejsze, wszystkie ralacje z kobietami i mężczyznami i komnikacja, jest lżej, chce się żyć i robić codzienne zadania, jest więcej energii. Polecam ten program. Zadania między sesjami chętnie robiłam, jak napisałam list to automatycznie schodziły emocje i to już pracowało. Na hipnozie spotkałam się z moim lękiem, najprawdziwszym i to było bardzo trudne i była potrzeba dodtkowej sesji ale to było warto. To były bardoz trudne emocje ale czułam, że to przeżyłam i już ten lęk nie jest taki straszny, jest taki oswojony. Mogę nim zarządzać i łatwiej jest mi sobie teraz radzić z tym lękiem, jeśli się pojawia.”

Warsztaty, kursy czy praca indywidualna?

„Zaufałam, nie wiedziałam co będzie. Pierwsza sesja była dla mnie łatwiejsza niż druga i trzecia. Wszystko co robimy dla siebie, każdy kurs czy warsztat jest wartościowy ale nic nie zastąpi takiej terapii 1:1 jak my miałyśmy. Podobało mi się, na poczatku jak wypełniłam ten arkusz i wg tego co ja napisałam, z czym się zmagam, z jakimi trudnościami chciałabym pracować, wiedziałaś jaki program mi wybrać, jak działać. Poczułam się taka zaopiekowana i że to dobry był wybór aby się do ciebie zapisać. Na poczatku miałam potwierdzenie, że to dobry wybór.”